Wataha

Opis forum

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-01-15 23:16:35

 Krzysioo

Master

9455936
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 54
Punktów :   
RS nick: Krzysioo
Combat level: 137
Total level: 2435+
Ranga klanowa: Lider
Waga Głosu: 7
WWW

Nie walczymy z wiatrakami.

Siema, krótko i na temat napisze tylko o tym że jednak okres jesieni nie był dla nas jakiś magiczny i pewnie nie jeden się ze mną zgodzi.
Mamy zimę, co nie zwiastuje ani napływu nowych członków ani powrotu naszych ziomali.. Cieszy mnie że jednak wielu nadal jest z nami i mało kto obecnie odchodzi z szeregów 7'th. Cytadeli nie rozbudujemy na 4 tier w najbliższym czasie, nie ma co próbować bo tylko rodzi to niepotrzebne napięcia, niech bedzie 3 tier i avek
Cytadelę utrzymujemy spokojnie, czasem tylko musimy uważać żeby się z tym nie przeliczyć i monitorować sytuację. Jeśli chodzi o rekrutację, to jestem zdziwiony że tak ciężko nam to idzie ostatnimi czasy, warto zachecać ludzi do dołączenia, a przynajmniej uczestniczenia w rozmowach na cc, zawsze to jakaś forma promocji klanu.
Oczywiście w myśl idei klanowej, liczy się jakość a nie ilość ludzi. Cieszy mnie że możemy grać razem Dziękuję bardzo za to i wyrozumiałość w stosunku do mojej nieobecności.


Jestem tym, na co się zgadzam i czego odmawiam.

Offline

 

#2 2015-01-18 12:08:38

RezuNN

Iron

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 14
Punktów :   
RS nick: RezuNN
Ranga klanowa: Koordynator
Waga Głosu: 5

Re: Nie walczymy z wiatrakami.

Nie ma za co.


http://www.draynor.net/stat/adamant/male/hd_strengthcape_3/RezuNN.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.theshinobiworld.pun.pl www.skrunowo.pun.pl www.gra-naruto-pbf.pun.pl www.koksiki.pun.pl www.pookemoon.pun.pl